نتایج جستجو برای عبارت :

شهید علیرضا بهاروند

به گزارش همشهری آنلاین، حیدر بهاروند سرپرستفدراسیون فوتبال درباره اینکه نامش در سیاهه چند کاندیدای اربابی فدراسیون فوتبال انگیزه مباشر رئیسی دوم و بزرگواری اداره لیگ وجود دارد عنوان کرد: قبل از هر چیز از محبت و ابراز لطف طولانی دوستانی که به من لطف داشته اند کمال سپاس را دارم. امیدوارم انتخابات نواخت برگزار شود و در نهایت فوتبال سرزمین بوسیله سطر خود ادامه دهد. بهاروند افزود: با این حیات انگیزه استحضار افکار اشتراکی جاه می کنم بخاطر درگا
شهید علیرضا بهاروندفرزند: پاپی مرادتاریخ تولد: 1341محل زندگی: روستای ولیعصر (عج) بخش الوار گرمسیری تاریخ شهادت: 1367/4/31 محل شهادت: شلمچهگلزار شهدا: بهشت زهرا(س) بیدروبه مرکزی
زندگی نامه:شهید علیرضا بهاروند روستای ولیعصر ( عج) بخش الوار گرمسیری در خانواده‌ای مذهبی دیده به جهان گشود. شهید مقطع ابتدایی را با طی کردن مسافت سه کیلومتری محل زندگی خود تا روستای بیدروبه به پشت سر گذاشت. سال اول راهنمایی را در حسینه و دو سال دیگر را در بیدروبه مرکزی سپری

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان تاکید کرد: برای رفع مشکل تملک به اعتبار نیاز داریم و امیدواریم مسئولان مربوطه در این زمینه کمک کنند.

مهدی بهاروند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در بحث فراهم کردن امکانات رفاهی در برخی نقاط گردشگری استان با مشکل معارضان مواجه هستیم.
ادامه مطلب
  پایه هفتم
نام و نام خانوادگی
معدل     

بهشاد ساکی پور
20

آریو جافریان
20

آرتین جافریان
19/93

احمد رضا خلیلی
19/93

علیرضا طهماسبی
19/93

عارف بهاروند
19/93

پایه هشتم

اشکان بابایی جودکی
20

مهدی حسینی
20

ابولفضل رجبی
20

محمد رضا نظری
19/93

محمد جواد کشوری
19/86

معین ساکی
19/86

رضا صیادی
19/86

پایه نهم

عرشیا پیری
20

امیر حسین جمشیدی پور
20

آرین سپهوند
20

امیر محمد فعلی
20

آرتین رحیمی
20

حسام طالبی
19/93

حسین امیدی
19/93

فرار عمر از جنگ احد و عتاب و هجوم شدید امیر المومنین علیه السلام بر فراریان از جنگ
علی بن ابراهیم قمی قدس الله روحه الشریف عالم و مفسر بزرگ شیعه می‌نویسد:
وروی عن ابی واثلة شقیق بن سلمة قال كنت اماشى عمر بن الخطّاب اذ سمعت منه همهمة، فقلت له مه، ماذا یا عمر؟ قال ویحك أما ترى الهزیر القضم ابن القضم، والضارب بالبهم، الشدید علی من طغى وبغى، بالسیفین والرایة، فالتفت فاذا هو علی بن ابی طالب، فقلت له یاهذا هو علی بن ابی طالب، فقال ادن منی احدثك عن
 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به محرومیت دروازه‌بان ملی‌پوش تیمش واکنش نشان داد.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز به سازمان لیگ رفت تا درخصوص اهدای سوپرجام به پرسپولیس جلسه‌ای برگزار کند.
وی در این خصوص گفت: من پیش از این با آقای تاج درباره سوپرجام صحبت کرده بودم و درخواست کردیم که قبل از بازی با نفت آبادان این جام را به ما بدهند. به همین دلیل امروز به سا

پاورپوینت بررسی گلیم استان لرستان
عمدتأ در طرح متن این گلیم ها ترنج بزرگ لوزی شکلی دیده می شود که در اطراف آنها اثری ازنگاره های کوچک واضافی دیده نمی شود. ضمن اینکه بافتی یکدست و طویل داشته ، شیرازه ها در آن یکدست است و با کمک پودهای اضافی به سادگی تقویت می شود
مشخصات فایل

تعداد صفحات
30

حجم
22162 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
هنر

توضیحات کامل
عنوان: پاورپوینت بررسی گلیم استان لرستان

فرمت فایل: ppt